Stanowisko:  Przedstawiciel Handlowy

Identyfikator zapotrzebowania:  7106
Lokalizacja:

Gdańsk, PL, 80-237 Bielsko-Biała, PL, 43-300 Poznań, PL, 61-028

Pozycja domowa:  Tak
Regularne / tymczasowe:  Regular
Rodzaj pracy:  Pełnoetatowy
Opis pracy:

EnerSys to globalny lider oferujący rozwiązania do przechowywania energii do zastosowań przemysłowych. Dysponujemy ponad trzydziestoma zakładami produkcyjnymi i montażowymi na całym świecie. Obsługują one powyżej 10 tys. klientów w przeszło 100 krajach. Nasza siedziba główna mieście się w Reading, w stanie Pensylwania (USA). Siedziby regionalne znajdują się w Europie i Azji. Naszą obszerną linię systemów zapewniających energię i moc napędową uzupełnia pełna oferta zintegrowanych usług i układów. Dysponujemy punktami sprzedaży i obsługi na całym świecie i mamy ponad 100 lat doświadczenia w tworzeniu akumulatorów. Dzięki temu EnerSys dostarcza kompletne urządzenia zasilające prądem stałym. Dbamy o stały rozwój przez zapewnianie wszystkim pracownikom następujących podstawowych kompetencji: przywiązanie do klientów, praca zespołowa, zaangażowanie, etyczne postępowanie, solidne umiejętności komunikacji i bezpieczna praca.

Poznaj nasze podstawowe wartości

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami oraz systematyczne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Doradztwo handlowe w zakresie pełnego portfolio oferowanych towarów i usług, codziennie wsparcie dla klientów, a także przekazywanie wiedzy na temat dostępnych możliwości
  • Przygotowywanie oraz prezentacja ofert handlowych organizowanie oraz prowadzenie spotkań handlowych i negocjacji
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta, utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z obecnymi i przyszłymi klientami
  • Realizacja celów oraz planów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych) na obsługiwanym terenie
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, operatywność i dyspozycyjność
  • Poszukiwanie możliwości dalszego rozwoju zarówno pod kątem oferowanych towarów i usług jak i działań ukierunkowanych na wzrost biznesu
  • Codzienna współpraca z innymi członkami zespołu zlokalizowanymi w Polsce oraz za granicą
  • Współpracę z przełożonymi w celu realizacji planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w pracę, samodzielność i systematyczność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji biznesowych
  • Analiza potrzeb klientów oraz doradztwo w tym zakresie
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Praca zdalna i mobilna na terenie województw kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, sporadyczne wyjazdy na terenie całej Polski
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę
  • Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy, szkolenia handlowe i produktowe
  • Szerokie możliwości pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie dopasowane do profilu kandydata oraz możliwość zdobycia dodatkowych premii uzależnione od wyników sprzedażowych
  • Telefon, komputer, samochód służbowy
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, upominki świąteczne)
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę zdalną i mobilną na terenie województw: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, sporadyczne wyjazdy na terenie całej Polski

Oferujemy doskonały pakiet świadczeń i wynagrodzenie współmierne do doświadczenia i/lub wykształcenia.