Stanowisko:  Operator Produkcji

Identyfikator zapotrzebowania:  2227
Lokalizacja:

Bielsko-Biała, PL, 43-300

Pozycja domowa:  Nie
Regularne / tymczasowe:  Regular
Rodzaj pracy:  Pełnoetatowy
Opis pracy:

Kim jesteśmy

EnerSys to międzynarodowa firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej. Nasze zakłady mają ugruntowaną pozycję na rynku i szerokie perspektywy rozwoju, a nasze produkty trafiają do odbiorców na całym świecie.

Nasze wymagania

  • potrafisz odczytywać i rozumiesz schematy elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie tzw. czterobrygadowym, zmianowym
  • masz wykształcenie kierunkowe elektryczne – średnie będzie mile widziane
  • interesujesz się elektrotechniką i automatyką maszynową

Mile widziane

  • znajomość podstaw obsługi sterowników PLC
  • doświadczenie w zawodzie elektryka w Utrzymaniu Ruchu

Zakres obowiązków

  • naprawa maszyn, urządzeń, układów zasilania i sterowania instalacji
  • przeprowadzanie zleconych przez przełożonego przeglądów prewencyjnych
  • raportowanie wykonywanych prac planowych i nieplanowych
  • udział w montażu i uruchomieniu nowych oraz modernizacji istniejących maszyn, urządzeń i instalacji

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywujący system wynagrodzenia;
  • po roku pracy, dodatkowe 10 dni urlopu
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • system szkoleń i możliwość uzyskania uprawnień UDT
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU
  • dopłata do karty Multisport
  • dodatkowe bonusy z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • duży parking dla pracowników